FC ViOn
Zlaté Moravce - Vráble

Prípravné zápasy 2024/2025
Reportáž Zostavy Porovnanie Časová os

V prvom polčase boli domáci efektívnejší. V 11. minúte otvoril skóre zápasu Davi Alves. Šancu na vyrovnanie mal Denis Baumgartner v 22. minúte, no jeho strela išla tesne nad bránu brankára Skalice Junasa. V 24. minúte podržal Zlatomoravčanov gólman Patrik Richter, keď vytesnil ďalšiu strelu Alvesa. V 33. minúte sa výborným obranným zákrokom vo vlastnom vápne blysol Lukáš Greššák.

Druhé dejstvo bolo vyrovnanejšie. Blízko k vyrovnaniu mal Levan Nonikashvili v 66. minúte, ale jeho strelu zblokoval obranca Skalice. Najväčšiu šancu Zlatomoravčanov v druhom polčase mal Filip Balaj, ktorý v 76. minúte zahrával priamy kop, no jeho strela skončila len na ľavej žrdi súperovej brány.

Zlatomoravčania ukončili letnú prípravu s troma výhrami, dvoma remízami a jednou prehrou.

Najbližšie odohrajú zverenci Romana Hudeca duel v Starej Ľubovni v sobotu 27. júla o 17:00.