Žlté karty: Pintér, Mondek, Grozdanovski, Vestenický, Suľa - Jendrišek, Václavík, Sváček, Nečas

Rozhodoval: Smolák

Diváci: 952
Reportáž Zostavy Porovnanie Časová os

Tréner Ján Kocian sa musel zaobísť bez zranených Čonku, Slobodu a na poslednú chvíľu aj Almeidu. Chýbal aj Kyziridis, ktorého klub uvoľnil na zdravotné testy k svojmu potencionálnemu novému zamestnávateľovi. V prípade, že budú úspešné, FC ViOn je pripravený na rokovanie o transfere.

Od úvodu zápasu sa rozdávali žlté karty. V 5. minúte ju dostali Jendrišek a Pintér. Hlavný arbiter Míchal Smolák udelil v zápase celkovo až deväť žltých kariet.

V 3. minúte mali Liptáci veľkú šancu na skórovanie, no konštrukcia Lukáčovej brány bola proti. V 14. minúte otvoril skóre po rohovom kope nádhernou strelou Samuel Suľa, ktorý ho utekal osláviť za realizačným tímom. O päť minút neskôr skóroval za hostí Imrich Bedecs. Zápas bol vyrovnaný s miernou prevahou ViOnu, ktorý v závere zápasu svojho súpera zatlačil a vypracoval si niekoľko sľubných šancí. O víťazstve mohol v závere zápasu rozhodnúť Ďubek, ale Sváčeka neprekonal. Ešte bližšie ku gólu bol v 89. minúte Mondek, ktorého strela skončila na pravej žrdi.

ViOn je po zisku jedného bodu na 12. priečke s dvomi bodmi.

Na najbližší zápas vycestujú hráči Zlatých Moraviec do Žiliny. Zápas je na programe v sobotu 13.8. o 16:00.

HLASY PO ZÁPASE:

Samuel Suľa, autor gólu: ,,V druhom polčase sme si vraveli, že nič nie je stratené. Mali sme viacero šancí, škoda, že sme ich nepremenili. Som rád za gól, ale za víťazstvo by som bol šťastnejší. Asi nám chýbalo šťastie pri strele Mondeka a mohlo byť všetko inak."

Ohlasy trénerov

Ján Kocian, tréner FC ViOn:

,Zápas bol vyrovnaný, ale potrebujeme vyhrať a získať 3 body. Mužstvu nemôžem vytýkať nasadenie a chcenie, ale nie vždy to stačí na porazenie súpera. Potrebujeme viac kvality, najmä v ofenzíve.