ŽK: Krstovič, Moumou, Kalmár - Pintér, Niarchos, Múdry

Delegáti: Tomášová, Zábranský

Strely na bránu: 5:5, Strely mimo: 6:3, Rohy: 7:1, Ofsajdy: 4:0, Fauly: 13:16.
Diváci: 4243
Reportáž Zostavy Porovnanie Časová os

Zlaté Moravce v 3. kole Fortuna Ligy nestačili na domácu Dunajskú Stredu. V zostave Jána Kociana chýbal zranený Matúš Čonka. V defenzíve nastúpil ViOn až s päticou hráčov.

Úvodná desaťminútovka patrila domácim. Vytvorili si tri dobré príležitosti. Vedenie získali v 7. minúte, keď sa po peknej akcii sa presadil strelou k žrdi Veselovský. Zlatomoravčania sa od tohto momentu dostali do zápasu, náznaky zakončení však nedotiahli do úspešného konca.

Do druhého dejstva tréner Kocian prešiel na hru so štyrmi obrancami. Do hry naskočili Duga s Kyziridisom. Želané ovocie v pdobe vyrovnania to však neprinieslo. Naopak, presadili sa domáci. V 74. minúte Krstovič nádhernou strelou po zemi a v závere zápasu zvýšil na konečných 3:0 ukážkovo z priameho kopu Kalmár.

Futbalisti ViOnu sa najbližšie pobijú o body v sobotu na domácom ihrisku proti súperovi z Liptovského Mikuláša.