FC ViOn
Zlaté Moravce - Vráble

Prípravné zápasy 2024/2025
Reportáž Zostavy Porovnanie Časová os

V prvom dejstve boli hostia z Požitavčania dominantní. Už v 15. minúte zápasu otváral skóre Londák po prihrávke Penzeša. Londák mohol zvýšiť na 2:0 pre ViOn v 25. minúte, no jeho pokus vychytal brankár Ladiec. Z druhého gólu sa tešili Zlatomoravčania v 28. minúte po výbornom centri od Gráca, ktorý našiel Adama Šútora. Práve Adam Šútor mal obrovskú možnosť zvýšiť na 3:0 v 32. minúte, jeho strelu nakoniec zneškodnil brankár Ladiec. Na 3:0 upravoval skóre stopér Šimon Polák v 40. minúte po presnom zakončení hlavou.

Druhé dejstvo sa taktiež nieslo v dominancii vionistov. V 59. minúte nepremenil pokutový kop Londák. V 78. minúte sa o gólovú lahôdku postaral Ján Nemčok, ktorý po strele z väčšej diaľky zvyšoval skóre zápasu na 4:0. Zlatomoravčania mali šance v 79. minúte po strele Bujnu a v 87. minúte po strele Londáka. Na finálnych 5:0 upravil skóre Bujna v 90. minúte.