Góly: 20. Pinte, 82. Vikri - 8. Zifčák (z 11 m), 77. Grecmal

Žltá karta: Pinte

Reportáž Zostavy Porovnanie Časová os

Zlatomoravčania v prvom kole Tipsport ligy remizovali 2:2. Hralo sa v Lanžhote.

Český fortunaligista sa ujal vedenia v 8. minúte, keď sa z bieleho bodu presadil Zifčák. O 12 minút neskôr vyrovnal Pinte. Ďalšie výborné príležitosti zahodili Niarchos a Brenkus, ktorého strela skončila na žrdi.

Olomouc sa dostal opäť do vedenia v 76. minúte po góle Grečmala. Hanáci však viedli len chvíľu. Chybnú rozohrávku Sigmy využil Vikri a vyrovnal na konečných 2:2.

V zápase dostal šancu mladý Homola, aktuálne hrajúci v rezervných Vrábľoch, ktorý minulú sezónu pomohol U19 k postupu do prvej ligy. Na lavičke bol aj ďalší hráč béčka Gerši.

ViOn odohrá najbližší zápas vo štvrtok 24. novembra o 18:30 na Tehelnom poli, kde vyzve v dohrávke 10. kola Slovan Bratislava. O tri dni nastúpi o 15:30 v dohrávke 17. kola v Ružomberku. V ďalšom kole Tipsport ligy nastúpia vionisti v stredu 30. novembra o 13:00 na svojom štadióne proti MFK Skalica. Túto súťaž a zároveň celú jeseň ukončia v piatok 2. decembra o 10:30 na umelej tráve NTC Senec proti 1. FC Prostějov.