Aktuality 7.11.2022 | Timotej Pavlík

Zápas v Ružomberku sa bude hrať po skončení jesennej časti

V pondelok sa na riadnom zasadnutí Prezídia Únie ligových klubov rozhodlo o neodohratom zápase 17. kola Fortuna ligy medzi MŠK Ružomberok a FC ViOn.

Zápas, ktorý sa nehral pre technické problémy s hracou plochou, pozná svoj nový termín. Odohrá sa po skončení jesennej časti v nedeľu 27. novembra o 15.30 na štadióne pod Čebraťom. Prezídium ÚLK sa zaoberalo aj ďalšími tromi dohrávkami, ktoré sa mali hrať hneď po skončení jesene. Medzi nimi aj stretnutím 10. kola Slovan - FC ViOn. Pôvodne bola dohrávka plánovaná na 18. novembra, prichádza však k posunu. Dôvodom je asociačný termín, v ktorom slovenská reprezentácia odohrá na Národnom štadióne v Bratislave duel proti Čile. Nový termín je stanovený na štvrtok 24. novembra o 18.30 na Tehelnom poli.

Z dôvodu posunov v kalendári Fortuna ligy, príde aj k novým termínom v rámci Tipsport ligy, v ktorej budú Zlatomoravčania účinkovať v skupine proti Sigme Olomouc, MFK Skalica a 1. FC Prostějov. Zápasy by sa mali hrať na prelome mesiacov november a december. O presných termínoch budeme včas informovať prostredníctvom klubových kanálov.

Generálny partner
Hlavný partner
Partneri