Tlačová správa 12.6.2023 | Timotej Pavlík

Vladimír Cifranič je novým lodivodom FC ViOn

V sezóne 2023/2024 bude hlavným trénerom Zlatomoravčanov Vladimír Cifranič.

Pre 48-ročného trénera pôjde o druhú zastávku v najvyššej súťaži. ,,Som rád, že sme sa s vedením dohodli na spoločnej spolupráci. O pár dní začíname prípravu, ktorá bude pre nás dôležitá. Budeme počas nej pilne pracovať, aby sme v sezóne robili radosť ľuďom v Zlatých Moravciach."

Nový tréner ViOnu pôsobil v tomto klube aj ako hráč v sezóne 2006/2007. ,,Na ViOn mám krásne spomienky, ľudia tu boli vždy milí. Prostredie je rovnako príjemné ako predtým."

Vladimír Cifranič viedol ako hlavný tréner AS Trenčín počas dvoch sezón, V Trenčíne pôsobil aj ako asistent pri tréneroch Martinovi Ševelovi a pri Ricardovi Monizovi. Jeho predchádzajúcim klubom bol druholigový MFK Púchov.

,,Rokovania boli veľmi rýchle, trvali v podstate jeden deň. Počas ostatných troch sezón sme boli s Cifraničom viackrát v kontakte, spojenie ale vyšlo až do tretice. Tešíme sa, sme presvedčení, že sme získali výborného a skúseného trénera, ktorý má aj výborné charakterové vlastnosti," povedal generálny manažér ViOnu Marek Ondrejka.

V najbližších dňoch sa rozhodne o jeho asistentoch, v realizačnom tíme pokračujú fitnes a kondičný tréner Milan Ivanka a tréner brankárov Martin Matlák.


Generálny partner
Hlavný partner
Partneri