Aktuality 25.1.2024 | Matej Zima

ViOn v stredu úspešne pricestoval na sústredenie do tureckého Beleku

Zlatomoravčania budú na sústredení do 31. januára, čakajú ich dve prípravné stretnutia.

Klub odletel z viedeňského letiska do Antalye na palube s Baníkom Ostrava a Českými Budejovicami.

V Beleku je aktuálne krásne slnečné počasie, teploty cez deň sa pohybujú okolo 17 stupňov. Do hotela Arcadia resort prišlo 24 hráčov a 7 členov realizačného tímu. K tímu sa vo štvrtok nadránom pripojil už aj nový hráč ViOn-u Andrija Balić, ktorý bude čoskoro oznámený ako nová posila. ViOňákov čakajú na sústredení dvojfázové jednotky.

Vrcholom budú dva prípravné zápasy. Prvý odohrajú v piatok 26. januára proti maďarskému Kecskeméti o 9:00 h slovenského času. Ten druhý je naplánovaný na 30. januára proti ukrajinskému tímu Veres-Rivne o 13:00 h slovenského času. O prípadnom streame budeme informovať na klubových sociálnych sieťach.

Hráčske zloženie v Turecku: Kuzma, Mészáros, Hodúr, Dulay, Mondek, Duga, Chropovský, Dramé, Richter, M. Švec, J. Švec, Tumma, Nagy, Moško, Čonka, Balaj, Majdan, Lukáč, Suľa, Brenkus, Jinjolava, Tabatadze, Nonikashvili, Ďubek a Balić.

Káder dopĺňa staff v zložení Marek Ondrejka, Michal Hipp, Csaba Szórád, Milan Ivanka, Martin Matlák, Veronika Kurej Vargová a Ján Andraško.

Generálny partner
Hlavný partner
Partneri