V dueli tabuľkových susedov sa zrodila remíza

FC ViOn si v 11. kole MONACObet ligy delil body s Malženicami po výsledku 1:1.

OFK
Malženice

MONACObet liga 2024/2025
Diváci: 463

Úvodnú šancu zápasu mal v 7. minúte útočník Vionistov Šmiga po strele spoza šestnástky, ktorú napokon zneškodnil gólman Malženíc Vasiľ. Vasiľ podržal svoj tím aj o päť minút neskôr po strele Nonikashviliho, ktorú opäť vyrazil na rohový kop. Skóre zápasu otvoril útočník v červeno-modrých dresoch Balaj v 35. minúte po výborne naservírovanom centri Kadleca. Šancu na zvýšenie vedenia mal Mondek v 45. minúte, keď sa dostal k odrazenej lopte po strele Šmigu, no napokon zakončil nad bránu hostí.

Na 1:1 upravil skóre Bukovský strelou z diaľky po prihrávke Trella pred šestnástkou. V 64. minúte zakončoval z hranice šestnástky Kuzma, jeho strelu však opäť vytesnil Vasiľ. Hostia mali šancu o 11 minút neskôr, keď Drugov strelecký pokus bravúrne zlikvidoval Richter. Strelu na bránu si pripísal aj Suľa v 81. minúte, no jeho pokus gólman Malženíc vyrazil na rohový kop. Poslednú obrovskú šancu zápasu mal Balaj v 87. minúte, jeho strela z otočky však skončila na konštrukcii Vasiľovej brány.

Najbližšie odohrajú zverenci Romana Hudeca duel 4. kola Slovnaft Cupu v utorok 22. októbra o 16:00h vo ViOn aréne, kde vyzvú Stará Ľubovňa RedFox FC.