Preview 2.10.2022 | Timotej Pavlík

Nedeľný večer patrí futbalu

​FC ViOn vstúpi do druhej tretiny Fortuna ligy proti Spartaku Trnava.

Po reprezentačnej pauze sa znovu rozbieha zápasový kolotoč. Zlatomoravčania majú po desiatich kolách na konte 7 bodov. K dobru majú ešte dohrávku na Slovane. Ich dnešný súper z Trnavy okupuje tretie miesto Fortuna ligy s devätnástimi bodmi. Posledný vzájomný zápas patril trnavskému Spartaku, keď zvíťazil v City Arene 2:0.

Duel si užijú aj mladí futbalisti z Novej vsi nad Žitavou, Nevidzian a Sľažian, pre ktoré ViOn vyhradil 60 voľných vstupeniek. Deti z týchto klubov si počas polčasovej prestávky zasúťažia o loptu podpísanú hráčmi FC ViOn. Po zápase bude na jedného z fanúšikov čakať malé prekvapenie.

Spartak - Liptovský Mikuláš 1:0

Info z kabíny: Prvý štart po zraneniach si môžu pripísať Čonka, Vestenický, Brenkus, Grozdanovski a Rák. K dispozícii bude už aj brankár Chropovský.

Priamy prenos:

Dnešné stretnutie sa začína 18:00. Môžete ho sledovať na platforme VOYO.

Rozhodcovia:
Hlavným rozhodcom je Michal Očenáš, asistovať mu budú Pavel Jánošík a Simeon Vass.