Tlačová správa 11.5.2022 | Tlačová správa

Naša klubová stránka s novým dizajnom

Nový a moderný dizajn. To je klubová webová stránka fcvion.sk.

Na novom dizajne klubovej stránky sa pracovalo niekoľko mesiacov. Jej vizuál, ale i kompletné technické zabezpečenie, zveril FC ViOn do rúk renomovanej spoločnosti v tejto oblasti, eSports.cz. V jej portfóliu sú popredné české futbalové a hokejové kluby Slavia Praha a Sparta Praha, či slovenské futbalové DAC Dunajská Streda, Spartak Trnava, ale aj samotná Fortuna liga.

Stránka fcvion.sk prešla kompletnou zmenou, dominujú moderné grafiky, prvky a nové funkcie. Samozrejme, pribúdať budú nové. Okrem A tímu dostáva priestor aj rezerva, akadémia, ľahko dostupný bude online nákup vstupeniek. Prehľadné sú články, štatistiky, profily hráčov, či odohraté alebo plánované zápasy. Nechýba priame prepojenie na sociálne siete, ale i pôvodný web.

"Áno, nová stránka prichádza v čase nie najlepších športových výsledkov. Ale pracovalo sa na nej mesiace a v posledných dňoch sme sfinalizovali obsahovú stránku. Postupne sme ho naplnili. Preto sme ju hneď chceli ponúknuť verejnosti. Priebežne budeme pracovať stále na zdokonalovaní a prípadnom odstraňovaní malých chybičiek. Budeme radi, ak dostaneme nové podnety od našich fanúšikov. Určite budeme najšťastnejší, ak budeme na stránke prinášať len tie pozitívne klubové informácie. Poďakovanie patrí najmä už nášmu bývalému PR a event manažérovi Petrovi Žemberovi, ktorý sa za klub podielal na tomto projekte najviac. Pri tejto príležitosti mu zároveň v mene celého klubu ďakujem za všetko, čo pre FC ViOn za takmer trojročné obdobie v rámci PR urobil. A bolo toho veľmi veľmi veľa. Kredit v tejto oblasti zdvihol veľmi vysoko. Želám mu veľa úspechov na jeho ceste za novými výzvami. Verím, že v najbližšom období predstavíme jeho nového nástupcu," povedal generálny manažér klubu Marek Ondrejka.

Generálny partner
Hlavný partner
Partneri