Aktuality 2.2.2024 | Matej Zima

Informácie pre účastníkov výjazdu do Prahy

Ráno na začiatku výjazdu o 6:00 budú mať fanúšikovia možnosť zakúpiť si limitovanú edíciu šálu priamo v autobuse. Cena je 15 eur.


Odchod autobusov bude z čerpacej stanice ViOn v Zlatých Moravciach. Fanúšikovia budú môcť nastúpiť aj na týchto adresách:

- Čerpacia stanica OMV Zeleneč na diaľnici o 6:45 h.
- Čerpacia stanica OMV na Einsteinova 16 v Petržalke (bližsie k Auparku) o 7:15 h.

O 12:30 h je plánovaný príchod do Prahy. Autobus bude stáť na Hlavní nádraží (10 minút od Václavského námestia), fanúšikovia si budú musieť riešiť dopravu na štadión individuálne. V prípade, že niektorí účastníci nebudú chcieť vystúpiť na Hlavnom nádraží, bude autobus pokračovať na štadión Fortuna Arena v pražskom Edene. Tam budú mať voľný program až do zápasu.

Pre účastníkov, ktorí sa rozhodnú vystúpiť na Hlavnom nádraží a potrebujú dopravu na štadión Fortuna Arena, sú k dispozícii verejné dopravné prostriedky. Odporúčame využiť linky električky č. 6 a č. 22, ktoré priamo smerujú k štadiónu na zastávku Slavia - Nádraží Eden. Cesta trvá asi 25 minút a postačuje hodinový lístok.

Po zápase autobusy odchádzajú z vyhradeného parkoviska za štadiónom o 17:30

Na dané miesta príďte v predstihu. Berte na vedomie, že autobusy môžu mať meškanie.


Žiadny z účastníkov nie je poistený kolektívne. V prípade potreby cestovného poistenia, si ho musí zabezpečiť každý účastník samostatne na vlastné náklady.

Generálny partner
Hlavný partner
Partneri