Preview 13.8.2022 | Timotej Pavlík

Duel neporazeného proti tímu bez víťazstva

ViOn cestuje na zápas do Žiliny.

Futbalisti MŠK Žilina majú na svojom konte po 4. kolách 6 bodov za jednu výhru a tri remízy. V tejto sezóne tak nepoznajú trpkosť prehry. V poslednom dueli so Spartakom Trnava vyhrávali šošoni 2:0, no v 84. minúte prišli o svoj náskok a zápas sa tak skončil len remízou 2:2. Žilinčania sú na piatej priečke v tabuľke.

Červeno-modrí sú v tabuľke na 12. mieste so ziskom dvoch bodov. Skóre v poslednom domácom zápase Zlatých Moraviec otvoril odchovanec MŠK Žilina Samuel Suľa v 14. minúte. Pre tohto slovenského mládežníckeho reprezentanta bude mať dnešný duel špeciálny nádych, pretože nastúpi proti tímu, z ktorého hosťuje vo ViOne.

Baník Ostrava- Žilina 1:3

Info z kabíny: Hlavnému trénerovi Jánovi Kocianovi bude chýbať v dnešnom zápase zranený Matúš Čonka a Anton Sloboda. O štarte Stephana Almeidu sa rozhodne po rozcvičení. Do zápasového kolotoča sa po zápasovej zostavy vracia stopér Alden Šuvalija. K dispozícii bude aj novic Egy Maulana Vikri. Základnú zostavu zverejníme hodinu pred štartom zápasu.