Aktuality 6.10.2023 | Timotej Pavlík

Brankárska otázka vyriešená. ViOn získal Milana Knoblocha

Tridsaťjedenročný Milan Knobloch prichádza do konca roka.

Brankár so skúsenosťami z českej najvyššej súťaže je pripravený tímu pomôcť: ,,Celé sa to upieklo rýchlo. V utorok ráno som vyrážal z Česka a hneď som začal trénovať s tímom. S trénermi sme si všetko dôkladne prešli, aby som bol pripravený už na zápas s Ružomberkom. Celý tím poctivo pracuje a viem, že tie výsledky sa dostavia," hovorí nová posila.


Knobloch vie, čo môže čakať: ,,Zlaté Moravce poznám, hrával som s veľa Slovákmi, ktorí mi veľa rozprávali o slovenskej lige a teda aj o ViOne. Sme susedné krajiny, takže mám obraz o Niké lige. Viem ako je ViOn na tom v tabuľke, každý zápas je pre nás možnosťou odraziť sa vyššie,” uzavrel novic v kabíne.

K príchodu sa vyjadril aj generálny manažér klubu Marek Ondrejka: "Keďže nebolo možné realizovať z už medializovaných dôvodov príchod Šemrinca, museli sme na situáciu reagovať ďalej. V tomto čase nájsť hráča, je veľmi náročné. Sme radi, že sa nám podarilo získať Milana Knoblocha, ktorý má veľké skúsenosti z českej ligy. Na ponuku reagoval okamžite kladne, čo si veľmi vážime. Naša dohoda je zatiaľ do zimy. Na jeseň vytvorí dvojicu s Richterom, keďže Slávik je pred operáciou a Chropovský je po operácii. Poďakovanie patrí aj agentom Pavlovi Zíkovi a Pavlovi Pronajovi, ktorí urobili pri transfere veľmi veľa práce."

Milan Knobloch si bude obliekať dres s číslom 34.


Generálny partner
Hlavný partner
Partneri