Preview 21.7.2022 | Timotej Pavlík

​Zlaté Moravce čaká prvé domáce stretnutie

ViOn v piatok nastúpi na prvý domáci duel vo Fortuna lige proti nováčikovi zo Skalice.

Futbalisti Zlatých Moraviec budú chcieť po prvej prehre v sezóne naplno bodovať proti tímu zo Záhoria. Pomáhať im v tom bude z tribúny legenda ViOnu Martin Chren, ktorý bude pred zápasom ocenený klubom za úspešnú kariéru. Cez polčasovú prestávku na ihrisko vybehnú s trofejou hráči U19, ktorí vybojovali postup do najvyššej dorasteneckej súťaže.

Skalica takisto začala sezónu prehrou proti vicemajstrovi z Ružomberka 0:2.

Info z kabíny:
Na súpisku sa po menšej pauze vracia stredopoliar Timotej Múdry. Hlavný tréner Ján Kocian tak bude mať k dispozícií celý káder aj s najnovšou posilou Stephanom Almeidom.

Priamy prenos:
Prvý domáci duel sa začína v piatok 20:30. Zápas bude vysielať televízia Nova Sport 1.

Rozhodcovia:
Hlavným rozhodcom stretnutia bude Erik Gemzický, asistovať mu budú Daniel Poláček a František Ferenc.