Aktuality 19.6.2023 | Timotej Pavlík

​Vladimír Majdan prvým novým menom v tíme od Žitavy

Pravý obranca prichádza z FC Košice. Je odchovancom žilinskej akadémie.

Vladimír Majtan sa vracia do najvyššej súťaže po dvoch rokoch, posledný polrok bol na hosťovaní v FK Pohronie: ,,Potešil ma záujem Zlatých Moraviec, teraz sa budem snažiť využiť príležitosť, ktorú som dostal od trénera Cifraniča a vedenia klubu,” pokračuje 24-ročný nový člen kádra: ,,S trénerom sa poznám z môjho angažmánu v Púchove, kde ma viedol počas môjho hosťovania. Z môjho prvého dňa na ViOne mám dobrý pocit, s pár hráčmi sa už poznám a preto sa mi tu lepšie adaptuje."

Odchovanec Žiliny vie, čo chce v tíme dosiahnuť: ,,Mojim cieľom je po sebe niečo zanechať. Viem, že len tvrdou prácou môžeme niečo pekné spoločne dosiahnuť. A svojou troškou by som chcel pomôcť ku klubovým cieľom. Priazeň fanúšikov si chceme získať svojimi výkonmi na ihrisku, ale aj našou ľudskosťou,uzavrel prichádzajúci futbalista z FC Košice.

"Je typ moderného obrancu, prešiel si klubom MŠK Žilina. Na tento post bol prvou voľbou trénera Cifraniča. Poznáme jeho kvalitu a charakterové vlastnosti, ktorými bude zapadať do klubovej filozofie," povedal generálny manažér ViOňákov Marek Ondrejka.

Vladimír Majdan podpísal dvojročný kontrakt, na ViOne bude nosiť dres s číslom 2.

Generálny partner
Hlavný partner
Partneri