Preview 20.8.2023 | Timotej Pavlík

​Nedeľný večer patrí futbalu

V 4. kole Niké ligy ViOn vyzve Dunajskú Stredu.

Červeno-modrí
majú po troch kolách na konte jeden bod po remíze so Spartakom Trnava v 2. kole. Naposledy prehrali v Podbrezovej 0:1.

Dunajská Streda po vypadnutí z Európskej konferenčnej ligy zaváhala v Niké Lige dvakrát. V prvom kole remizovala v Michalovciach 0:0. V ostatnom stretnutí stratila dva body v Ružomberku.

Minulosezónny duel medzi ViOnom a DAC priniesol veľkú drámu na konci stretnutia. Zlatomoravčania prehrávali 0:2, no gólmi Niarchosa z 80. minúty a exkluzívnym priamym kopom Brenkusa z 82. minúty dokázal klub od Žitavy vyrovnať na konečných 2:2.

Počas dnešného duelu budú prebiehať v areáli ViOn Arény súťaže a iné aktivity nášho generálneho partnera Tipsport.

Info z kabíny:
Vladimír Cifraničovi bude v nedeľnom dueli proti tímu zo Žitného Ostrova chýbať dlhodobo zranený Matúš Chropovský, pre zranenie vynechá zápas aj Milan Kvocera.