S klubom sa na ďalšej spolupráci už dohodla štvorica futbalistov: Patrik Lukáč, Matúš Čonka, Denis Duga a Tomáš Ďubek.

Vionista mesiaca december: Sloboda, Čonka alebo Kyziridis
1.2.2022

V záverečnom mesiaci uplynulej jesene mali najvyššie čísla v rámci oficiálnych štatistík platformy INSTAT traja vionisti – Anton Sloboda, Matúš Čonka a Alexandros Kyziridis.

Ohlasy
Bol pri všetkom podstatnom. Čonka: „Zvrátiť výsledok proti silnému súperovi svedčí o sile mužstva“
5.10.2021

Zverenci trénera Benkovského privítali po reprezentačnej prestávke vo svojej aréne futbalistov MFK Ružomberok. Prítomní diváci videli zaujímavý futbal, na konci ktorého svietilo vyrovnané skóre 2:2. Úvodné dejstvo domácim vôbec nevyšlo. Nedostávali...

Preview
Vionisti cestujú na Žitný ostrov. Čonka: „Sústredíme sa sami na seba a náš výkon“
1.10.2021

V desiatom kole, po ktorom sa mužstvá presunú do druhej reprezentačnej prestávky v tejto sezóne, si ViOn zmeria sily s Dunajskou Stredou.