Archív článkov

Aktuality
Mondek strelil gól sezóny
12.7.2022

​Stredopoliar Zlatých Moraviec Karol Mondek dal najkrajší gól uplynulej sezóny.

Zápas
Trojbodový vstup do nadstavby: Exportný gól Mondeka
5.3.2022

Tréner Benkovský nemal k dispozícii Kovaľa, Chobota, Tótha, Pintéra či Kiru. Základná zostava sa tak, až na návrat Kyziridisa po piatich žltých kartách, nemenila.

Klub
Stovkár Mondek: „Odmalička som sníval, že si zahrám slovenskú ligu. Som za to vďačný“
29.12.2021

Po stopérovi Jozefovi Menichovi si stozápasové brány v najvyššej slovenskej futbalovej súťaži otvoril v záverečnom jesennom kole aj krídelník Karol Mondek.

Aktuality
Vionista mesiaca november: Mondek, Kira alebo Kyziridis
10.12.2021

Jedenásty mesiac priniesol pre ViOn po neúspešnej sérii výsledkov pokropenie živou vodou a zisk dôležitých siedmich bodov. Trojica nominovaných vzišla na základe oficiálnych štatistík platformy INSTAT.

Rozhovor
Víťazná vzpruha po ôsmich kolách. Mondek: „Nepoľavujeme. Veľmi sme to potrebovali“
9.11.2021

Zlatomoravčania figurovali pred štrnástym kolom na samom dne fortunaligovej tabuľky. Na víťazstvo čakali dlhých osem kôl. Zverenci trénera Benkovského zmietli zo stola všetky pochybnosti a duel v Senici zvládli.

Aktuality
Vionista mesiaca september: U fanúšikov uspel krídelník Karol Mondek
21.10.2021

Dva góly a jedna asistencia. To je Mondekova bilancia, ktorá mu v deviatom mesiaci vyniesla nielen nomináciu medzi troch najlepších Vionistov, ale i celkové prvenstvo. V napínavom súboji zdolal so 164 hlasmi rovnako efektívneho Čonku (132) a tiež...

Klub
Vionista mesiaca september: Kyziridis obhajuje triumf proti Mondekovi a Čonkovi
12.10.2021

V deviatom mesiaci tohto roka bojujú o prvenstvo v klubovej ankete Čonka s Kyziridisom, ktorí sa o víťazstvo bili aj v prvom hlasovaní tejto sezóny. Uspel legionár z Grécka. Tretím nominovaným je krídelník Mondek.

Rozhovor
Karol Mondek: „Máme kvalitu. Nebojím sa, že by sa nám nezačalo dariť“
12.10.2021

Skúsený futbalista sa po úvodnom rozbehu radí na ihrisku k lídrom mužstva. Potvrdzuje to svojimi zlepšenými číslami. V deviatich zápasoch strelil dva góly a pridal jednu asistenciu, vďaka čomu patrí k najefektívnejším vionistom tejto sezóny....

Ohlasy
Neudržané dvojgólové vedenie a remíza. Mondek: „Neviem si to vysvetliť“
28.9.2021

Futbalisti od Žitavy boli po súboji s nováčikom najvyššej futbalovej súťaže sklamaní. V zápase vyhrávali už 2:0, ale súperovi dovolili vyrovnať a body si tak delili.

Preview
ViOn sa predstaví na východe. Mondek: „Zodpovedne, rýchlo a v útočnej fáze sebavedomo“
18.9.2021

Zverenci Ľuboša Benkovského cestovali na Zemplín už v piatok po tom, čo absolvovali doobeda predzápasový tréning. V súboji nenastúpi krídelník Marián Chobot, ktorý si nešťastne poranil v súboji s Ružomberkom koleno. Vyšetrenie ukázalo roztrhnutý...

Generálny partner
Hlavný partner
Partneri