Aktuality 3.3.2022 | Redakce

Nadstavbová časť: Skupinu o záchranu odštartuje ViOn v Pohroní a ukončí pod Tatrami

Zverenci trénera Benkovského ukončili v Trnave proti Seredi základnú časť. Cez víkend vstúpia do nadstavbovej časti, keď sa v Žiari nad Hronom predstavia Pohroniu.

V uplynulých 22 kolách nazbierali Zlatomoravčania devätnásť bodov, na základe ktorých obsadili predposlednú priečku. Posledné je Pohronie, ktoré má manko deviatich bodov. Desiaty Liptovský Mikuláš má na konte 21 bodov, deviate Michalovce o dva viac, ôsmy Trenčín získal 25 bodov. Skupinu o záchranu aktuálne vedie, s dvadsiatimi siedmimi bodmi, siedma Senica.Vionisti majú pred sebou desať kôl a jasný cieľ: udržať sa vo Fortuna lige. Náročné boje odštartujú tento víkend s Pohroním a pokračovať budú doma s Liptovským Mikulášom. Dve dôležité kolá, ktoré im môžu výrazne dopomôcť k naplneniu cieľa.

Prvú polovicu nadstavbovej časti uzavrú futbalisti od Žitavy pod hradom Matúša Čáka. Do druhej vstúpia domácim súbojom so Zemplínčanmi. Aktuálny ročník finišuje 21. mája, kedy sa v rovnakom dni a čase odohrá záverečné 32. kolo. Zlaté Moravce nastúpia pod Tatrami proti Mikulášu.

Sobotné stretnutie v Žiari nad Hronom sa hrá od 15.00 hod. Všetky duely prinesie naživo internetová televízia VOYO

Generálny partner
Hlavný partner
Partneri