Archív článkov

Aktuality
Definitíva. Krídelník Alexandros Kyziridis prestupuje do Debrecínu
dnes

Pri Žitave strávil dve sezóny. S tímom zažil historické umiestnenie, ale aj boj o záchranu.

Klub
Vionista mesiaca december: Sloboda, Čonka alebo Kyziridis
1.2.2022

V záverečnom mesiaci uplynulej jesene mali najvyššie čísla v rámci oficiálnych štatistík platformy INSTAT traja vionisti – Anton Sloboda, Matúš Čonka a Alexandros Kyziridis.

Rozhovor
Kyziridis 2023: „Som veľmi šťastný, že sme sa dohodli na predĺžení kontraktu“
26.1.2022

Legionár z Grécka sa s vedením FC ViOn dohodol na predĺžení zmluvy o ďalší rok. Vionisti si tak pred jarnými záchranárskymi prácami udržali kľúčového hráča.

Aktuality
Vionista mesiaca november: Mondek, Kira alebo Kyziridis
10.12.2021

Jedenásty mesiac priniesol pre ViOn po neúspešnej sérii výsledkov pokropenie živou vodou a zisk dôležitých siedmich bodov. Trojica nominovaných vzišla na základe oficiálnych štatistík platformy INSTAT.

Zápas
Dvojgólový Kyziridis a tri body v Pohroní
27.11.2021

Tréner Benkovský úspešnú zostavu z ostatných dvoch kôl, v ktorých jeho zverenci získali štyri body, nezmenil ani v 16. kole. Pre zranenie chýbali dlhodobo Duga, Kovaľ a Chobot. Šrámy nedovolili byť na súpiske ani brankárovi Lukáčovi či obrancovi...

Klub
Vionista mesiaca október: Menich, Čögley alebo Kyziridis
22.11.2021

V desiatom mesiaci roka a zároveň štvrtom v novej sezóne sa Zlatomoravčania predstavili v štyroch zápasoch. Oficiálne štatistiky INSTAT priniesli nomináciu trojici vionistov.

Klub
Vionista mesiaca september: Kyziridis obhajuje triumf proti Mondekovi a Čonkovi
12.10.2021

V deviatom mesiaci tohto roka bojujú o prvenstvo v klubovej ankete Čonka s Kyziridisom, ktorí sa o víťazstvo bili aj v prvom hlasovaní tejto sezóny. Uspel legionár z Grécka. Tretím nominovaným je krídelník Mondek.

Aktuality
Premiérovým Vionistom mesiaca v novej sezóne je Kyziridis
5.10.2021

Legionár z Grécka zdolal v ankete fanúšikov dvoch defenzívnych futbalistov – Matúša Čonku (28) a kapitána Petra Čogleya (6). Od priaznivcov dostal 76 hlasov, vďaka ktorým zapózoval s ručne vyrobenou trofejou v spolupráci s Občianskym združením...

Fanúšikovia
Vionista mesiaca: Čonka, Kyziridis alebo Čogley + štatistiky minulého roka
28.9.2021

Kráľom fanúšikovskej ankety sa za minulú sezónu stal Jozef Menich. V novom ročníku budú môcť priaznivci ViOn-u opäť vyberať najlepších hráčov za daný mesiac. Anketa sa začína spojením júla a augusta.

Zápas
Slovnaft Cup v Trebaticiach: Deväť gólov. Postup. Hetrik Kyziridisa a debut mladého Ráka
23.9.2021

V treťom kole Slovnaft Cup-u chýbali trénerovi Benkovskému dlhodobo Duga s Kovaľom. Najnovšie sa k ním pridali Chobot, Kira či Sloboda.

Další stránky
1>>
Generálny partner
Hlavný partner
Partneri