post

Vstupenky na súboj so Sereďou sú v predaji. Pokračujeme v režime „OTP“

Po reprezentačnej prestávke privítajú zverenci Ľuboša Benkovského vo svojej aréne futbalistov ŠKF Sereď.

Na sobotný zápas môžu prísť iba fanúšikovia, ktorí sú otestovaní (PCR alebo AG test), očkovaní či prekonali COVID-19. Bufety ostávajú otvorené. Vstup je umožnený i priaznivcom hostí.

Na stretnutie FC ViOn – ŠKF ORION TIP Sereď je vstup možný opäť v tzv. režime „OTP“. A to na základe rozhodnutia klubu, ktorý si sám môže režim organizácie podujatia regulovať na každý duel po svojom. Umožňuje mu to Vyhláška ÚVZ SR č. 241, ktorá vstúpila do platnosti od 12. augusta.

Vybrať si je možné z troch možností. „ZÁKLAD“, kde si stačí iba kúpiť lístok a prísť na futbal bez akéhokoľvek obmedzenia.

Druhou možnosťou je „OTP“, kde je nutné sa preukázať otestovaním, očkovaním, alebo prekonaním. Keďže v tomto týždni je okres Zlaté Moravce v covid automate už v červenej farbe (1. stupeň ohrozenia), môže prísť do hľadiska ViOn Arény už iba maximálne 25 percent kapacity, čiže 1 000 divákov. Tento variant bol pre FC ViOn jediným možným na najbližší súboj so Sereďou (nakoľko v červenom okrese režim „ZÁKLAD“ už nie je možný).

Treťou skupinou je „PLNE ZAOČKOVANÍ“, kde môže byť na tribúnach iba táto skupina ľudí, pričom počet miest na štadióne nie je limitovaný.

Naďalej ostávajú otvorené bufety. Možnosť prísť na zápas majú aj fanúšikovia hostí. K dispozícii dostanú 5 % z povolenej kapacity, v tomto prípade z 1 000 ľudí je to 50 divákov hostí.

Samozrejme, všetko sa riadi COVID automatom. V prípade, že okres Zlaté Moravce bude v budúcnosti v inej ako červenej farbe, podmienky sa budú meniť. O tom, v akom režime budú ďalšie domáce zápasy ViOn-u, budeme informovať vždy pred každým kolom.

Lístky na stretnutie so Sereďou sú dostupné na Čerpacej stanici ViOn, online na: fcvion.maxiticket.sk a pred výkopom v pokladni štadióna. Vo ViOn aréne sa hrá od 18.00 hod.