post

V piatok pricestuje do ViOn arény Ružomberok. Vstupenky sú od pondelka v predaji

Po reprezentačnej prestávke privítajú futbalisti od Žitavy vo svojej ViOn aréne hráčov MFK Ružomberok.

Tabuľkovo privíta predposledný tím siedmy. Od seba ich delia tri body. Zverenci trénera Benkovského ťahali pred prestávkou za kratší koniec na Tehelnom poli. Ružomberčania remizovali doma 0:0 s Michalovcami.

Vstupenky na domáci duel siedmeho kola sú od pondelka v predaji online: https://fcvion.maxiticket.sk/fc-vion-zlate-moravce-vrable-mfk-ruzomberok-2021

Okrem online predaja si priaznivci lístky môžu kúpiť denne aj na Čerpacej stanici ViOn. Pred výkopom budú dostupné v pokladni štadióna.

AJ NA RUŽOMBEROK BEZ OBMEDZENÍ

Vybrať si je možné z troch možností. „ZÁKLAD“, kde si stačí iba kúpiť lístok a prísť na futbal bez akéhokoľvek obmedzenia. Tu je však limitovaná kapacita, a to 1 000 divákov. Práve pre tento variant sa rozhodol FC ViOn aj v najbližšom súboji s MFK Ružomberok. Druhou možnosťou je „OTP“, kde je nutné sa preukázať zaočkovaním, testovaním alebo prekonaním. Tu môže prísť v prípade ViOn Arény do hľadiska maximálne 3 000 divákov. A treťou skupinou je „PLNE ZAOČKOVANÍ“, kde môže byť na tribúnach iba táto skupina ľudí, pričom počet miest na štadióne nie je limitovaný.

Potešujúce je, že otvorené budú aj bufety. Možnosť prísť na zápas majú aj fanúšikovia hostí. K dispozícii dostanú 5 % z povolenej kapacity, v tomto prípade z 1 000 ľudí je to 50 divákov hostí.

Súboj sa hrá v piatok o 17.00 hod.