UEFA udelila štadiónu ViOn-u výnimku

UEFA udelila štadiónu ViOn-u výnimku

Na Spartak čaká v treťom predkole Európskej ligy tím zo Škótska St. Johnstone. Prvý duel sa hrá už tento štvrtok 31. júla o 20.45 SEČ v Perthe, odveta bude 7. augusta o 19.30 v Zlatých Moravciach. UEFA udelila štadiónu ViOn-u výnimku pre daný zápas a Trnavčania tak opäť nájdu domáce prostredie na osvedčenom ihrisku.

Zmeniť sa ešte môže výkop v stretnutia. Záleží to od toho, či bude duel vysielať v priamom prenose televízia.

Predaj lístkov na odvetný zápas sa začína v stredu 30. júla, o 16.00 v pokladni na Športovej ulici. Úvodné tri dni distribúcie (streda, štvrtok a piatok) sú vyhradené len pre permanentkárov, od pondelka do stredy bude voľný predaj. V deň stretnutia budú vstupenky k dispozícii len na Štadióne ViOn-u Zlaté Moravce.

„Ceny lístkov sú rovnaké ako v prvých dvoch predkolách. Nezvrástla napriek tomu, že máme ohlásený príchod zhruba tristo fanúšikov nášho súpera, s čím súvisia zvýšené náklady na usporiadateľskú službu,“ povedal PR manažér Spartaka Marek Ondrejka.

Permanentkári sa musia pri kúpe vstupenky preukázať dokladom totožnosti.

„Na jednu permanentku bude predaný jeden lístok, pričom ak sa kupujúci preukáže viacerými permanentkami, napríklad pre známych, samozrejme mu lístky predáme. Nebudeme akceptovať to, že bez permanentky bude chcieť pre známeho kúpiť lístok s argumentáciou typu: Veď on vedľa mňa sedí a má permanentku,“ vraví PR manažér Spartaka Marek Ondrejka.

„Majiteľ permanentky má garantované držanie miesta na Európsku ligu do konca týždňa, to znamená, že má predkúpne právo. Počas ďalších troch dní predaja, tzv. na voľno, budú lístky dostupné pre tých, ktorí nemajú permanentky. V tomto termíne, ak sa niekto preukáže permanentkou a bude sa dožadovať zľavy, už si ju nebude môcť uplatniť! Lístok si tak bude musieť zakúpiť jedine za plnú sumu, a to aj v prípade, že má permanentku,“ pokračuje Ondrejka.

Kotol bude mať miesto v sektoroch B1 a B2, teda rovnako ako v stretnutí s Hibernians. Lístky na tieto miesta sa budú predávať od pondelka 4. augusta v oficiálnom fanshope na Dolnopotočnej ulici, neplatí na ne zľava pre permanentkárov.

Ceny lístkov na domáci zápas so St. Johnstone FC:
pre majiteľov permanentiek:
streda – piatok (30. júla – 1. augusta) od 16.00 do 18.00 (po tomto termíne si nemožno uplatniť zľavu) v pokladni na Športovej ulici:
13-69: 8 eur
6-12, 70+ a ZŤP: 5 eur
deti do 6 rokov: zdarma
Zľavy sa nevzťahujú na voľné vstupenky!

pre tých, ktorí nemajú permanentku:
pondelok, utorok, streda (4. – 6. júla) od 16.00 – 18.00 v pokladni na Športovej ulici:
13-69: 10 eur
6-12, 70+ a ZŤP: 7 eur
deti do 6 rokov: zdarma

Vstupenky do kotla:
pondelok, utorok, streda (4. – 6. júla) od 9.30 – 17.00 v oficiálnom fanshope:
13-69: 10 eur
ide o sektory B1 a B2