post

Súťaž: Vyhrajte podpísaný dres FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble

Pre veľký úspech energetických nápojov s podobizňou hráčov trénera Karola Praženicu, bude v krátkom čase dostupná i druhá séria.

S ňou prichádza jedinečná príležitosť získať PODPÍSANÝ DRES všetkými hráčmi ViOn-u. Úloha je jednoduchá. Stačí uhádnuť, ktorí traja hráči sa tentoraz objavia na plechovke energetického nápoja?

V prvej sérii ste sa osviežovali a dopĺňali si energiu s Jakubom Brašeňom, Petrom Čogleyom a kapitánom Tomášom Ďubekom. S určitosťou vieme, že spomínaná trojica sa na plechovkách už neobjaví.

Na výber tak zostávajú ďalší futbalisti z kádra hlavného mužstva od Žitavy. Fanúšikovia sa môžu do súťaže zapojiť prostredníctvom e-mailu. Tipy treba posielať na marketing@fcvion.sk. Zo správnych odpovedí sa na konci septembra vyžrebuje šťastný výherca dresu, ktorý si prevezme priamo na ploche počas domáceho stretnutia FC ViOn Zlaté Moravce Vráble.

Tí z vás, ktorí si nestihli zakúpiť energetický nápoj s edíciou FC ViOn, majú stále šancu. Nápoje sú dostupné na čerpacej stanici v cene 1,20 eur.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *