post

Šťastné, veselé, rodinné a vionovské Vianoce vám želá FC ViOn

Pokojné, požehnané, zdravé vionovské Vianoce v kruhu vašich blízkych vám želá klub FC ViOn. Šťastné a veselé. 

„Prajeme šťastné a veselé Vianoce všetkým ľuďom i fanúšikom FC ViOn. Je dôležité, aby sme tento čas strávili v kruhu najbližších.“ – Ľuboš Benkovský so snúbenicou.

„Prajeme šťastné a veselé Vianoce.“ – Martin Matlák s rodinou.

„K tohtoročným Vianociam vám prajeme zdravie, šťastie, lásku a pokoj v kruhu vašich najbližších. Nič iné nie je dôležitejšie. Krásne Vianoce.“ – Vladimír Červený s rodinou. 

„S celou rodinkou prajeme všetkým fanúšikom ViOn-u krásne prežitie vianočných sviatkov v kruhu rodiny a najbližších. Do Nového roka pevné zdravie. Osobne si želám váš čo najskorší návrat na tribúny.“  – Jozef Menich s rodinou.„Prajeme vám krásne prežitie vianočných sviatkov. Najmä veľa zdravia, šťastia, lásky a božieho požehnania.“ – Martin Chren s rodinou.

„Užívajte si vianočné sviatky, každý jeden deň. Želám vám, aby ste boli najmä zdraví. Šťastné a veselé Vianoce. Verím, že sa situácia od budúceho roka zmení a opäť budete môcť prísť na štadión.“ – Karol Mondek s rodinou. 

„Celý klub i fanúšikovia majú v mojom srdci špeciálne miesto. Najmä vďaka podpore, ktorú mi neustále vyjadrujete. Rád by som všetkým zaželal krásne Vianoce prežité v kruhu najbližších. Verím, že sa v Novom roku vidíme na ihrisku a budeme sa tešiť zo spoločných úspechov.“ – Martin Kovaľ s rodinou.

„Všetkým fanúšikom ViOn-u prajem požehnané vianočné sviatky v kruhu najbližších. Prežité v zdraví a zároveň všetko dobré v Novom roku, aby bol úspešnejší ako tento.“ – Patrik Lukáč so snúbenicou.

„Prajem vám, aby ste sviatky prežili v kruhu rodiny, lásky, pokoji na duši. Aby ste si pri štedrovečernom stole našli veľa jedla a pod stromčekom bohatého Ježiška. Šťastné a veselé Vianoce.“ – Marián Chobot s priateľkou.