post

Príďte sa rozlúčiť so sezónou. Vstupenky na duel so Sereďou sú v predaji

Zlatomoravčanov čaká záverečné vystúpenie v aktuálnom ročníku. V sobotu privítajú doma futbalistov Serede. V derniére sa stretnú tabuľkoví susedia.

Vďaka uvoľneniu niektorých opatrení môžu fanúšikovia zaplniť tribúny ViOn arény do 50 % kapacity. Vionistov tak môžete opäť podporiť vašimi hlasivkami a dodať im dôležitú podporu v boji o posledné tri body v tejto sezóne.

Vstupenky sú denne v predaji na Čerpacej stanici ViOn v čase otváracích hodín (6.00 – 22.00 h.). Odporúčame využiť online kúpu lístka cez Maxiticket – https://fcvion.maxiticket.sk/fc-vion-zlate-moravce-vrable-skf-sered-2020-2 aby sme spoločne minimalizovali zhromažďovanie vyššieho počtu ľudí pred pokladňami štadióna.

Tí, ktorí si kúpia vstupenku online, si ju už nemusia tlačiť. Stačí ju mať v telefóne a pred vstupom do sektora priložiť s kódom k čítačke. Aj takýmto spôsobom chceme ľuďom zjednodušiť príchod na štadión.

„Mení sa i sedenie. Doteraz si ľudia mohli sadnúť šachovnicovo s tým, že vedľa nich zostávalo voľné sedadlo. Aktuálne si môžu priaznivci sadnúť k sebe, ale iba do každého druhého radu. To znamená, že každý druhý rád musí zostať voľný. Touto cestou by sme chceli požiadať o ohľaduplnosť. Vzhľadom na uvedené skutočnosti nemusí každý permanentkár sedieť na svojom mieste. Záleží iba od nás, či si budeme znova môcť vychutnať futbal tak ako predtým – bez nariadení a ďalších opatrení,“ uviedol PR a event manažér Peter Žember.

Na základe povinného usmernenia ÚVZ SR sa musia ľudia v mieste hromadného podujatia zdržiavať s prekrytými hornými dýchacími cestami. Vstup na štadión je tak povolený iba s rúškom/šatkou a platnou vstupenkou alebo permanentkou.

Brány štadióna sa otvoria hodinu a pol pred výkopom. Súboj sa v sobotu začína o 18.00 hod.