post

Poznáme dátum pohárového duelu. Proti Senici po reprezentačnej prestávke v piatok

Zverenci Ľuboša Benkovského majú pred sebou posledné vystúpenie pred reprezentačnou prestávkou. V nedeľu privítajú pri Žitave lídra tabuľky z Dunajskej Stredy.

Vstupenky na atraktívny duel sú denne v predaji online na www.fcvion.maxiticket.sk i Čerpacej stanici ViOn. Pred výkopom budú dostupné tiež v pokladniach štadióna.

Futbalisti ViOn-u si nevydýchnu ani počas dvojtýždňovej prestávky. V stredu 2.9. vycestujú na pôdu štvrtoligistu FK Tatran Podkonice. Zlatomoravčania tak vstúpia do nového ročníka Slovnaft Cup-u. Súboj má výkop naplánovaný o 16.30 hod. Vo vlaňajšej edícii sa prebojovali vionisti medzi štyroch najlepších, kde nestačili na neskoršieho celkového víťaza – bratislavský Slovan.

O týždeň neskôr – 11.9. v piatok, bude ViOn pokračovať v ligovom kolotoči. V šiestom kole privíta od 19.00 hod doma hráčov Senice. Vo ViOn aréne nastúpi o deň neskôr Sereď, ktorá hostí Žilinu. Siedme kolo absolvujú Zlaté Moravce na ihrisku súpera. Predposledný septembrový týždeň (19.9. o 19.00 h., pozn. red.) vycestujú do malého Ríma, kde si na Štadióne Antona Malatinského zmerajú sily s trnavským Spartakom.

September ukončia Moravce domácim stretnutím proti Žiline, ktorý je na programe 26.9. taktiež od 19.00 hod. Október odštartuje ViOn vonku, keď ho 3.10. čaká výjazd do Ružomberka. V prípade pokračovania účasti Žiliny a Ružomberčanov v Európskej lige sa dátum súboja môže zmeniť. Ak sa tak stane, o všetkom budeme včas informovať.