post

Nová edícia energetických nápojov je už v predaji + vyhlásenie súťaže

Na otázku: „Kto sa objaví na plechovkách energetického nápoja ViOn-u v druhom vydaní?“ neodpovedal, žiaľ, nikto správne. Podpísaný dres sa tak prenáša do ďalšej súťaže, ktorú pre vás pripravujeme. 

Plechovky s ViOn edíciou energetických nápojov si opäť môžete kupovať na čerpacej stanici. Suma zostala nezmenená 1,20 eur. Kým v úvodnej sérii sa na fotku dostala trojica Jakub Brašeň, Peter Čogley a kapitán Tomáš Ďubek, v druhej majú priestor čisto ofenzívni hráči.

Zbierku si fanúšikovia môžu doplniť Senadom Jarovičom, Jakubom Švecom a Martinom Kovaľom. Ide o gólovú oslavu z domáceho stretnutia proti Ružomberku, ktorí vionisti zvládli výsledkom 4:2.

Zverencov Karola Praženicu čaká najbližšie výjazd na ihrisko Myjavy, kde si v sobotu od 19.00 hod zmerajú sily so Sereďou. Doma sa predstavia o týždeň neskôr v nedeľu, keď privítajú Spartak Trnava. V piatok absolvujú hráči akciu na jarmoku, v rámci ktorej budú priaznivcom k dispozícii na rozhovory, pozdravy, autogramy či fotografie. Viac informácií prinesieme už čoskoro.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *