post

Najbližšie dve ligové kolá sú odložené. So Senicou a Pohroním sa stretneme v náhradnom termíne

Ústredný výbor krízového štábu SR vydal zákaz usporadúvať všetky športové podujatia v krajine predbežne na dva týždne z dôvodu výskytu koronavírusu COVID-19 na našom území.

Vionisti sa v sobotu dočkali v záverečnom súboji základnej časti víťazstva po troch mesiacoch. Na to ďalšie si budú musieť počkať zhruba mesiac. Plánovaný duel na pôde Senice (14.3.) i doma proti Pohroniu (21.3.) sa tak neuskutoční. Obe kolá sa odohrajú v náhradných termínoch, o ktorých budeme včas informovať.

„Akceptujeme toto rozhodnutie. Zdravie ľudí je na prvom mieste. Zároveň však musíme zanalyzovať všetky možnosti a riešenia vzniknutej situácie. O ďalšom programe Fortuna ligy vás budeme informovať,“ hovorí prezident Únie ligových klubov Ivan Kozák.

Zverenci Karola Praženicu si tak najbližšie zmerajú sily opäť s AS Trenčín, ktorý privítajú po reprezentačnej prestávke 4.4.2020. Tréningový proces hlavného mužstva však riadne pokračuje s tým, že klub prijal odporúčané hygienické opatrenia. Naopak, tréningové jednotky mládežníkov ako i stretnutia od najnižšej kategórie po dorasteneckú sú prerušene úplne.