post

Na zápas s Trnavou za prísnych opatrení, v režime „OTP“

V sobotu na duel FC ViOn – Spartak môžu príiba priaznivci, ktorí otestovaní (PCR 72 hodín alebo AG test 48 hodín), kovaní, či prekonali covid.

Vstup je možopäť v tzv. režime „OTP“. A to na klade rozhodnutia klubu, ktorý si m môže režim organizácie podujatia regulovať na každé stretnutie po svojom. Umožňuje mu to Vyhláška ÚVZ SR č. 241, ktorá vstúpila do platnosti od 12. augusta.

Budú platiť prísne epidemické opatrenia. Na vstupoch bude prebiehať kontrola, do areálu sa dostanú len diváci, ktorí sa preukážu dokladom v mci OTP režimu. V prípade, že tak neurobia, žiaľ, na pas sa nedostanú. roveň upozorňujeme, že vzhľadom na nariadenie v mci covid automatu, bude klub pri vstupoch robiť evidenciu kažho jedného diváka, tzv. menný zoznam. Aj z tohto vodu odporúčame prív časovom predstihu. Počas celého pobytu na štadióne je potrebné mať prekryté nos a ústa, postačuje rúško. Sedenie bude iba v každom druhom rade.

Kapacita štadióna je v mci bordového okresu Zlaté Moravce 25 percent, če 1 000 divákov. Naďalej ostáva otvorený bufet. Možnosť prína pas majú aj fanúšikovia hostí. K dispozícii dostanú 5 % z povolenej kapacity, v tomto prípade 50, čo aj Trnavčania využili.

stky na stretnutie s Trnavou dostupné iba Čerpacej stanici ViOn, na jedno meno je možsi piť maximálne jeden lístok, pričom tak musí kupujúci urobiť osobne. Predpredaj sa začína od pondelka. stky si bude možpodobným spôsobom piť aj pred pasom v pokladni štadióna. Online predaj na tento pas nebude.