post

Na Trnavu v režime OTP, bude aj sektor pre fanúšikov hostí

Na sobotný duel FC ViOn – FC Spartak môže prí1 000 divákov. stky budú k dispozícii aj fanúšikom Trnavy. Ich sektor sa otvorí.

te etko po starom. Priaznivci sa na pas dostanú v režime OTP. razne ak klub upozorňuje, že pri vstupe budú vykonávané prísne kontroly. Ten, kto sa nepreukáže kovaním, testovaním alebo prekonaním, sa na štadión nedostane. Samozrejmosťou sú prekryté horné dýchacie cesty. Diváci musia sedieť v každom druhom rade. Platia aj ďalšie hygienické opatrenia. Na jeseň to môže byť posledné stretnutie s fanúšikmi na tribúnach. Od pondelka totiž budú platiť nové pravidlá covid automatu, kde účasť divákov na dueloch bude minimálna.

Klub poskytol Trnavčanom 50 stkov do sektoru hostí. ich vrátili, nakoľko nevideli možnosť ich spravodlivého predaja. FC ViOn ak, žiaľ, v zmysle nariadených opatrení, viac Spartaku do ich oficiálneho sektoru poskytnúť nemohol. Z aktuálne povolenej kapacity 1 000 divákov mohol len 5 percent, če 50 stkov. Tie do predaja jdu, sektor hostí otvorený bude. K dispozícii budú v pokladni štadióna od 13.00 h. Ak príde fanúšik Spartaka a požiada o stok do sektoru hostí, bude mu predaný.

me ten zor, že futbal je pre ľudí a futbal bez nich nie je futbalom. Preto sme adali riešenia, ako spartakovcom vyhovieť. Napriek tomu, že trnavský klub m stky vrátil, rozhodli sme sa ich pre ich fanúšikov predávať. Sektor hostí bude otvorený. Maximálne sa doňho dostane podľa športového covid automatu 50 ľudí. Bufet ce v sektore nebude, ale k dispozícii bude obsluha, ktorá ich obslúži s pitným režimom. Ak by sa hodou stalo, že sa do oficiálneho sektora niekto nedostane, sme pripravení na to reagovať. Nenecháme nikoho pred štadiónom. Náš pohľad je ten, že kažprávo byť na pase. Bez ohľadu na to, o fanúšika akého klubu ide. Akurát bude umiestnený v inom sektore. V tom, ktorý bude mať uvedený na stku. Ak by k tejto situácii došlo, chceme poprosiť, aby toto bolo dodržiavané a zároveň upozorňujeme na kontroly na vstupoch. Bez preukázania sa dokladu v mci OTP a povinného zapísania do menného zoznamu, nebude nikto do priestorov štadiónavpustený. To platí pre kažho jedného diváka,“ povedal generálny manažér FC ViOn Marek Ondrejka.

Stretnutie kop v sobotu o 15.00 h.

Foto: Lukáš Grinaj