post

Na Pohronie bez obmedzení, stačí iba lístok! Otvorené budú aj bufety

Na piatkový zápas sa fanúšikovia dostanú bez akéhokoľvek preukazovania. Stačí si kúpiť iba lístok. Otvorené budú aj bufety. Môžu prísť tiež priaznivci hostí.

Deje sa tak na základe rozhodnutia klubu, ktorý si sám môže režim organizácie podujatia regulovať na každý duel po svojom. Umožňuje mu to Vyhláška ÚVZ SR č. 241, ktorá vstúpila do platnosti od 12. augusta.

Vybrať si je možné z troch možností. „ZÁKLAD“, kde si stačí iba kúpiť lístok a prísť na futbal bez akéhokoľvek obmedzenia. Tu je však limitovaná kapacita, a to 1 000 divákov. Práve pre túto variantu sa rozhodol FC ViOn na najbližší súboj s FK Pohronie. Druhou možnosťou je „OTP“, kde je nutné sa preukázať zaočkovaním, testovaním alebo prekonaním. Tu môže prísť v prípade ViOn Arény do hľadiska maximálne 3 000 divákov. A treťou skupinou je „PLNE ZAOČKOVANÍ“, kde môže byť na tribúnach iba táto skupina ľudí, pričom počet miest na štadióne nie je limitovaný.

Potešujúce je, že otvorené budú aj bufety. Možnosť prísť na zápas majú aj fanúšikovia hostí. K dispozícii dostanú 5 % z povolenej kapacity, v tomto prípade z 1 000 ľudí je to 50 divákov hostí.

Samozrejme, všetko sa riadi Covid automatom. V prípade, že okres Zlaté Moravce nebude v budúcnosti v zelenej farbe, podmienky sa budú meniť a budú prísnejšie. O tom, v akom režime budú ďalšie domáce zápasy ViOn-u, budeme informovať vždy pred každým kolom.

Lístky na stretnutie s Pohroním sú dostupné na Čerpacej stanici ViOn, online na: fcvion.maxiticket.sk a pred výkopom v pokladni štadióna. V piatok začíname o 20.00 hod.