post

Kabína FC ViOn želá šťastné a pokojné Vianoce

Nechajte sa pozvať k štedrovečernému stolu kabínou FC ViOn. Želáme čo najpokojnejšie sviatky prežité v kruhu najbližších a najmä v zdraví. Šťastné a pokojné, priatelia!

„Každoročne trávim vianočné sviatky doma. Tento rok budú iné, pretože rodičia musia počas sviatkov zostať pracovne v Nemecku, čo ma mrzí. Pre situáciu, ktorá je okolo nás, sa nikam nechystám. Čas strávim so snúbenicou a dvomi mladšími bratmi, s ktorými spoločne oslávime i koniec aktuálneho roka.“

„Veselé sviatky vianočné, príjemné večery sviatočné. Pod stromčekom pekný darček, na Silvestra dobrý tanček. Od muziky ľahký krok, potom šťastný Nový rok. Všetkým fanúšikom ViOn-u praje Patrik Lukáč.“

„Vianoce budeme prvýkrát tráviť sami dvaja v našom novom byte. Doteraz sme večerali každý so svojou rodinou. Čaká nás tak spoločná premiéra, aj s prírastkom v brušku (úsmev). Situácia nie je priaznivá, sviatky tak strávime doma. Osobne sa budem venovať rekonvalescencii po operácii ramena a spolu s priateľkou sa budeme snažiť si trochu oddýchnuť a užiť tento čas v pokoji.“

„Všetkým by som chcel zaželať krásne prežitie sviatkov plné pohody a radosti v kruhu najbližších. Prežite ich najmä v zdraví a do Nového roka vykročte tou správnou nohou. Verím, že sa čoskoro vidíme na štadiónoch a budeme si môcť náš život viac užívať bez obmedzení,“ želá Anton Sloboda.

„Sviatky strávim so snúbenicou a v kruhu rodiny. Samozrejme, budem si plniť individuálny tréningový plán, ktorý nám zadali tréneri. Ako sa blížia chvíle vianočné, rád by som poprial, aby ich všetci prežili spoločne so svojimi rodinami v láske, šťastí a harmónii. Počas týchto sviatkov vám prajem, aby ste si užili pokoj, oddýchli a trochu spomalili od každodenného stresu. Nech vám prinesú sviatky veľa radostí a do Nového roka želám veľa zdravia i úspechov. Verím, že sa čoskoro vidíme opäť na zaplnených štadiónoch,“ vyslovil prianie Filip Balaj.

„Veľmi sa tešíme na naše druhé spoločné Vianoce v trojici. Ako všetci, aj my ich budeme tráviť v kruhu najbližších a užívať si toto obdobie. V týchto ťažkých časoch prajeme všetkým pokojné a pekné sviatky. Hlavne veľa zdravia, pretože je najdôležitejšie. Dúfam, že sa čoskoro vidíme na štadiónoch. Veselé Vianoce,“ pokračuje Jozef Menich.

„V prvom rade som šťastný, že som sa po dlhom čase dostal domov. Konečne vidím moju rodinu a priateľov. Potreboval som to. Zahraničie je pre mňa niečo špeciálne, keďže som bol od rodiny ďaleko prvýkrát. Snažím sa užívať si tieto spoločné momenty. Rád by som si počas sviatkov nielen oddýchol, ale i trochu zapracoval na sebe. Čo sa týka tradícií alebo ďalších vecí, myslím, že nič špeciálne nemáme. Iba som sa nevedel dočkať kuchyne mojej maminy (smiech). Všetkým ľuďom želám, aby boli zdraví a vďační za dobrých ľudí okolo seba. Pokojné Vianoce!,“ poslal odkaz z ďalekého Grécka legionár Alexandros Kyziridis.

„Vianoce strávim iba doma. Ak by okolo nás nezúrila pandémia, možno by sme s rodinou išli na pár dní pozrieť do Tatier našu babičku. Najviac času sa snažím, počas sviatkov, stráviť s mojou veľkou rodinou. Sledujeme vianočné filmy, hráme karty. S bratom si zahráme aj PlayStation. Okrem tohto, samozrejme, nezabúdam ani na plnenie individuálneho tréningového plánu.“

„Všetkým fanúšikom ViOn-u prajem šťastné a veselé Vianoce, rovnako Nový rok. Aby sme boli všetci zdraví a mohli sa čo najskôr vidieť na tribúnach štadiónov. Bez vás to nie je to pravé,“ odkazuje Martin Kovaľ.

„U nás máme Vianoce 7. januára. Dovtedy trávime dni v spoločnom, rodinnom, kruhu. Užívame si pokoj, pohodu. Pozeráme filmy, jeme naše tradičné jedlá a čakáme na hlavnú večeru. Okrem oddychu chodím každý deň behať, aby som sa udržal v kondícii.“

„Chcel by som ľuďom zaželať čo najkrajšie sviatky, aby ich prežili v kruhu svojej rodiny. Trochu spomalili a vychutnali si tento vzácny čas. Šťastné a veselé!,“ praje z rodného Severného Macedónska Tomče Grozdanovski.

„Vianoce u nás trávime tradične ako väčšina rodín. Na Štedrý večer máme večeru, nasledujúce dni si medzi rodinami odovzdávame darčeky. Želám aj ja, aby ľudia mali pokojné a pohodové sviatky. V prvom rade, vzhľadom na celkovú situáciu, aby boli všetci zdraví, rovnako ich príbuzní. Mohli si užiť Vianoce v kruhu najbližších. Majte sa všetci radi, odpustite si a užívajte,“  generálny manažér Marek Ondrejka.

„Vianoce strávime klasicky v kruhu rodiny. Dodržíme tradície, ktoré naučili starí rodičia mojich rodičov. Následne prídu na rad darčeky. K tohtoročným Vianociam si môžeme priať len zdravie, pokoj a pokoru. V dnešnej dobe si snáď každý z nás uvedomuje, aké dôležité sú ľudské hodnoty, život a rodina. Nič iné si želať nemôžeme,“  technický riaditeľ Vladimír Červený ml., ktorý pozdravuje spolu s otcom – dlhoročným vedúcim mužstva – Vladkom Červeným st.

„Tohtoročné sviatky trávime výhradne doma. Spoločne sme zdobili s deťmi stromček pred Štedrým dňom. Nasledujúci deň si užívame od rána pri rozprávkach, ktoré celá rodinka obľubujeme. Po večeri patrí čas iba deťom, ktoré sa od rána tešia na darčeky od Ježiška. Fanúšikom želáme príjemné a pokojné, veselé i šťastne prežité vianočné sviatky,“ uzavrel tréner brankárov Martin Matlák.