FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble – MFK Dubnica 5:0 (3:0)
Pindroch – Čogley, Asanovič (20. Tóth), Pintér, Brašeň – Hrnčár, Sloboda, Ďubek, Richtárech, Kovaľ – Kuliš
2. polčas:
Chovan – Čogley (60. Haspra), Asanovič, Tóth, Chren – Pintér – Hrnčár (60. Gustavo), Ďubek, Richtárech (60. Mihálik), Kovaľ (60. Orávik) – Kelemen
Diváci:
180

V prvom súboji zimnej prípravy chýbali trénerovi Praženicovi viacerí hráči. Pre zranenie nenastúpili Tomče Grozdanovski, Jacy, Junior, Martin Válovčan a Vladimír Tkáč. K dispozícii nebol ani Denis Duga. Naopak, na hrote útoku sa od začiatku zápasu predstavil Ante Kuliš. Devätnásťročný vysoký futbalista nastupoval na jeseň v druhej chorvátskej lige. Trénerský kolektív nepresvedčil a po stretnutí vo ViOn-e skončil.

Zlatomoravčania boli od prvých sekúnd na umelej tráve živí a nesmierne aktívni. Svojim pohybom robili súperovi problémy. Postupom času sa dostávali do šancí. Ako prvý pohrozil spoza šestnástky Brašeň, jeho ranu brankár vyrazil pred seba, kde sa ju snažil doraziť Richtárech, no opäť bol v permanencii strážca hosťujúcej svätyne. Stredopoliar ViOn-u si všetko vynahradil o pár minút neskôr, keď zblízka prekonal brankára po strele Hrnčára a otvoril skóre duelu – 1:0. Vionisti strelili do polčasu ešte dva góly. Na rozdiel dvoch gólov zvyšoval z penalty Ďubek a krátko po polhodine hry našiel kapitán mužstva sprava svojim centrom pred bránou Kovaľa, ktorý nebránený zvýšil na 3:0.

Do druhého dejstva urobil tréner Karol Praženica niekoľko zmien. Takmer dve stovky fanúšikov videli v permanencii aj druhú zimnú akvizíciu Kelemena. ViOn sa radoval z ďalších dvoch zásahov. V 66. minúte prešprintoval po vysunutí Orávikom defenzívu Richtárech, na vzdialenejšej žrdi mu nabehol Gustavo a bolo 4:0. Súboj uzavrel piatym gólom v samom závere Orávik. Po faule na Gustava premenil pokutový kop.