FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble – MŠK Púchov 2:2 (2:2)
 9. Kelemen, 22. Hrnčár – 14. Petráš, 38. Mráz
ViOn: Pindroch (46. Chovan) – Tóth, Asanovič (85. Haspra), Pintér, Chren – Hrnčár, Ďubek (85. Duga), Richtárech (85. Mihálik), Sloboda, Kovaľ (85. Orávik) – Kelemen (57. Gustavo)
Diváci: 200

V záverečnom zápase zimnej prípravy nemal tréner Praženica k dispozícii dlhodobo zranených hráčov – Vladimíra Tkáča, Martina Válovčana a Petra Čogleya. Problém s chrbtom nedovolil nastúpiť Jakubovi Brašeňovi. Pozitívom bol návrat krídelníka Gustava a stredopoliara Antona Slobodu, ktorý nastúpil od začiatku duelu.

Zlatomoravčania začali aktívne. Svojim pohybom robili svojmu súperovi problém. Umne napádali i dostupovali, zakladali útočné akcie. Jedna im vyšla už v deviatej minúte. Pintérov dlhý nákop našiel Kovaľa, ktorý unikol po ľavom krídle protihráčovi, odcentroval pred bránu, kde šikovne nabehol a zakončil Kelemen – 1:0. Púchovčania sa zo zásahu ale rýchlo otriasli a o päť minút neskôr dokázali vyrovnať. Po získanej lopte v strede poľa centroval zľava Mráz na zadnú žrď, kde dopravil loptu do siete Petráš – 1:1. ViOn pokračoval v aktivite. V dvadsiatej prvej minúte Chren našiel v šestnástke hlavu Slobodu, ktorý mieril tesne vedľa ľavej žrde. O minútu na to rozohral štandardku kapitán Ďubek, na loptu vyskočil pred bránou najvyššie Hrnčár a domáci opäť viedli – 2:1. V dvadsiatej siedmej minúte si Ďubek zopakoval štandardnú situáciu, jeho center skúšal z hranice šestnástky zakončiť vo vzduchu „nožnicami“ Kelemen, trafil hosťujúceho hráča. Akcia pokračovala, k lopte sa dostal stopér Asanovič a bez prípravy pálil do brvna brány Púchova. Po polhodine hry prebrali iniciatívu Púchovčania, čo dokonale využili na vyrovnanie. V 38. minúte sklepol Pilný loptu Mrázovi, ktorý ľavačkou prestrelil Pindrocha do ľavého horného rohu – 2:2. Druholigista mohol otočiť misky váha na svoju stranu. Päť minút pred koncom prvého dejstva centroval Mráz pred bránu, kde len tesne míňal priestor troch žrdí hlavičkujúci Michlík.

Po zmene strán urobil tréner Karol Praženica iba jednu zmenu. Brankára Pindrocha nahradil Chovan. Na ďalšiu šancu sa čakalo do päťdesiatej šiestej minúty. Sprava centroval Hrnčár a pred brankárom sa snažil hlavou umiestniť do siete Kelemen. Tesne minul. Po hodiny hry zapracoval striedajúci Gustavo, vybojoval loptu pre Slobodu, ktorý vysunul Hrnčára, a ten znova nebezpečne prihrával do pokutového územia, kde sa v sľubnej príležitosti ocitol Kovaľ, no brankár si s ním poradil a vyrazil na roh. Šesť minút pred záverečným hvizdom sa k priamemu kopu postavil Ďubek, ale v mikrosúboji bol úspešnejší hosťujúci brankár. Mužstvá sa tak po remíze 2:2 rozišli zmierlivo. Vionisti ukončili zimnú prípravu so štyrmi víťazstvami, dvomi prehrami a jednou remízou. Jarnú časť Fortuna ligy odštartujú o týždeň v nedeľu pod Dubňom proti Žiline.