post

Chráňte seba i ostatných štýlovo v klubovom rúšku

Pandémia vírusu COVID-19 si vyžiadala niekoľko dôležitých opatrení, aby sme predišli oveľa horším scenárom. Medzi základné patrí pravidelné umývanie rúk, dodržiavanie odstupu minimálne dva metre, ale tiež nosenie ochranného rúška.

Práve ochranné rúško si môžu priaznivci ViOn-u zaobstarať štýlovo v klubových farbách. Už skôr mali možnosť z niekoľkých návrhov hlasovať o najkrajšie z nich. Najviac hlasov dostali dve – s logom pripomínajúce farebnú identitu klubu, teda červeno/modré a dizajn z čiernej sady aktuálnej sady vonkajších dresov.

Ochranné rúško je vybavené strieborným antibakteriálnym certifikovaným vláknom. Dvojvrstvové s gumičkou za uši, na nose má drôtik pre lepšie udržanie na tvári. Vnútorná vrstva je zo 100 % bavlny. Vonkajšia vrstva disponuje 100 % funkčným polyesterom.

Spomínaný druh rúška sa odporúča prať maximálne na 40 °C z dôvodu, aby sa ochránila membrána zo striebra, ktorá sama ničí mikroorganizmy. Rúško by sa malo, po každom použití, vyžehliť na najvyššej teplote, vďaka čomu sa vydezinfikuje.

Rúška sú dostupné buď online vďaka nášmu partnerovi na https://futbalshop.sk/fanshop/fc-vion-zlate-moravce alebo od utorka (12.5., pozn. red.)  v otváracích hodinách (každý deň od 6.00 do 22.00 hod) na Čerpacej stanici  ViOn. Cena rúška je 7,90 eur.