post

Prijímacie pohovory na strednú školu

POŽITAVSKÁ  FUTBALOVÁ  AKADÉMIA  FC ViOn

Továrenská 64
953 01 Zlaté Moravce

Vec:
OZNÁMENIE

Požitavská futbalová akadémia FC ViOn so sídlom v Zlatých Moravciach oznamuje všetkým žiakom 9. ročníka ZŠ, ktorí majú záujem o futbal, že v školskom roku 2017/2018 sa môžu prihlásiť  do triedy s  rozšíreným vyučovaním telesnej a  športovej výchovy zameranej na futbal v Strednej odbornej škole technickej, Ul. 1. mája 22, 953 01  Zlaté Moravce

 

Podmienkou prijatia do triedy s rozšíreným vyučovaním telesnej a športovej výchovy  je:

– odovzdanie prihlášky (viď príloha)
– úspešné vykonanie motorických testov, ktoré sa budú konať 16.03.2017 o 9,00 hod. na viacúčelovom
ihrisku s umelou trávou v SOŠ technickej, Ul. 1.mája 22, Zlaté Moravce
– prihlásenie sa na štúdium na SOŠ technickú, Ul. 1.mája 22, Zlaté Moravce v nasledovných študijných
odboroch:

  • 3968 M logistika
  • 2682 K mechanik počítačových sietí
  • 2697 K mechanik elektrotechnik pre oblasť diagnostika chladiacich a klimatizačných zariadení
  • 2411 K  mechanik nastavovač pre oblasť nástrojársky technik
  • 2426 K  programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení
  • 2679 K  mechanik mechatronik

 

 

Možnosti prihlásenia:

– v  Požitavskej futbalovej akadémii na tel. čísle: 0911/969080

– osobne na  sekretariáte FC ViOn

– v SOŠ technickej, Ul. 1.mája 22, Zlaté Moravce: 037/6403512, 0903/424474,

e-mail: soustrzm@nextra.sk, www.sostzm.edu.sk

Prihlášku si môžete stiahnúť >>TU<<

 

V Zlatých Moravciach 17.02.2017

Jozef Novota, v. r.
koordinátor PFA FC ViOn

 

 

post

19-ka s Dominom víťazne

10. kolo II.  liga SD U19 2016/2017

Góly: Jamrich, Gregora, Nehéz – Mikušoviš, Fratrič

Rozhodoval: Božik

Zostavy:

FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: Švec – Török(Cigáň), Nehéz, Slamka, Borčin, Galamboš, Gregora(Šulík), Tonka, Zelník, Martinec(Kováč), Jamrich,

SDM Domino Bratislava: Deák, Arnold, Križan, Markovič, Drobný, Slyško(Matovič), Wurst, Melichárek, Mikušovič(Krušniak), Hollý, Fratrič(Korenačka)

 

10. kolo II.  liga MD U17 2016/2017

Rozhodoval: Darnadi

Zostavy:

FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: Likáč – Barát, Čurilla(Fazekaš), Košťál, Rosina, Janek, Dokupil(Sakáč), Gahír(Šabo), Poliak, Petrík(Steinbauer), Mihálik

SDM Domino Bratislava: Škoda – Kováč(Voštinár), Rak, Fratrič, Stassel, Rusnák, Hrzič, Otruba, Ďuriač(Olejár), Kobal(Bujna), Korienek(Hodál)

FOTO: Jozef Jamrich

post

PRÍPRAVKY CEZ VÍKEND VÍŤAZNE

Cez víkend odohrali svoje prvé domáce majstrovské zápasy aj naše prípravky s Levicami.

Ketegória U9:

FC ViOn Zlaté Moravce-VrábleLevice 9:6(2:2)

Hrali:
M. Máčaj, Š. Pecho, T. Chren, D. Gajdoš(5G), D. Kazík(2G), A. Kasan, P. Solčiansky, M. Fazekaš, Š. Pepucha, M. Žembery(1G), M. Rosina, R. Mánik, J. Hudec(1G), T. Kasan, S. Špirek

 

Ketegória U10:

FC ViOn Zlaté Moravce-VrábleLevice 19:14(9:7)

Hrali:
T. Domaniský, M. Ďurček(1G), Ľ. Turanský(1G), T. Javorček(1G), A. Kazík(2G), A. Šrank(5G), T. Chrenko(2G), N. Toporcer(1G), M. Švec(3G), M. Kúsek(1G), M. Hudec, D. Podhorec, T. Krúpa(2G), L. Nádaši, J. Valach

Ketegória U11:

FC ViOn Zlaté Moravce-VrábleLevice 27:3(11:3)

Hrali:
A. Kordoš, P. Merčiaková – M. Turček, M. Barát(4G), F. Király(2G), A. Kéri(4G), N. Ondrejka(1G), L. Hitka(6G), S. Homola(3G), M. Jánošov, O. Nipča(4G), T. Biely(1G), J. Rosina, D. Danko(2G)

 

post

Šútor, Richter a Švec z PFA do repre!

Na základe spolupráce Slovenského futbalového zväzu s Poľským futbalovým zväzom tímy oboch krajín odohrajú priateľský futbalový (17. novembra) duel v kategórii U12 a U13 15. – 18. 11. 2014 v Poľskom Wroclave, ktorý sa koná v rámci  prípravného zápasu A-reprezentácie medzi Poľskom a Švajčiarskom.

Na tento zápas boli vybraní aj hráči z našej PFA na turnaji Mini Champions league vo Zvolene, kde skončili pod taktovkou trénera Jozefa Novotu na 3. mieste.

Marek Švec, Adam Šútor a brankár Patrik Richer!

Adam Šútor

adam šútor

Patrik Richter

patrik-richter_fc-vion-u12

Marek Švec

Marek Švec

 

Tento projekt je zameraný na vytvorenie šance mladým talentovaným hráčom, nielen ukázať to čo dokážu na trávniku, ale dať im možnosť tráviť čas s ich spoluhráčmi na ihrisku.

 

Foto: PFA, PZPN

post

Naší „mladí“ s medailami

Finálový turnaj 10. ročníka Mini Champions Liga 2014, ktorý je súčasťou Grassroots programu SFZ sa uskutočnil v dňoch 7.-8.10.2014 v športovom areáli MFK Lokomotíva Zvolen. Na mini-ihriskách s umelou trávou sa na turnaji predstavilo 8 chlapčenských tímov (mladší žiaci U12: ŠK Slovan Bratislava, FC VION Zlaté Moravce, AS Trenčín, FC Spartak Trnava, MŠK Žilina, FK POHRONIE Žiar nad Hronom/Dolná Ždaňa, 1. FC Tatran Prešov a MFK Košice) a 6 dievčenských tímov (staršie žiačky U16: AS Trenčín, ŠK Slovan Bratislava, Partizán Bardejov, FK Spišská Nová Ves, ŠKF VIX Žilina a CVČ Radvanská Banská Bystrica-Selce ).

V chlapčenskej kategórii sa súťažilo počas dvoch dní, vo finálovej štvorčlennej skupine potvrdil suverenitu tím AS Trenčín a po troch víťazstvách vo finálovej skupine sa tešil z celkového prvenstva na turnaji. V kategórii dievčat dominovalo družstvo Partizána Bardejov, ktoré po dvoch víťazstvách v skupine uspelo aj v semifinále a vo finále si poradilo s ŠK Slovan Bratislava 4:2. Najlepšou strelkyňou turnaja sa stala desaťgólováMartina Šurnovská (Partizán Bardejov)v kategórii chlapcov sa stal kráľom strelcov s desiatimi gólmi Marek Švec (FC Vion Zlaté Moravce).

Víťazi MCHL 2014 v oboch kategóriách získali hlavnú cenu – vstupenky na zápas futbalovej reprezentácie SR Slovensko – Fínsko, výber najlepších chlapcov z finálového turnaja Mini Champions Ligy 2014 odohrá dňa 17.11. 2014 predzápas proti poľským rovesníkom pred medzištátnym stretnutím Poľsko – Švajčiarsko na štadióne vo Vroclavi.

Zdroj: futbalsfz.sk

pfa-ziaci-futbal

 

Poradie turnaja

1. AS Trenčín

2. Spartak Trnava

3. FC ViOn

4. Tatran Prešov

5. Pohronie Žiar nad Hronom

6. MŠK Žilina

7. MFK Košice

8. ŠK Slovan Bratislava

 

Výsledky našich žiakov

FC ViOn – AS Trenčín   2-4

FC ViOn – MŠK Žilina   5-4

FC ViOn – MŠK Košice   4-1

FC ViOn – AS Trenčín   2-3

FC ViOn – Spartak Trnava   4-3

FC ViOn – Tatran Prešov   3-4

 

FC ViOn U10

Richter (1A)

Švec (10G + 2A)

Šútor (3G + 2A)

Kóša (1G + 2A)

Boniš

Očovský (3G + 2A)

Penzeš (1A)

Bíheň (1G + 1A)

Drienovský

Zolder (1G + 1A)